Paskutinės naujienos

2017 gegužės mėn. 3 d.

Reikalingas technikos vadybininkas Pilviškiuose

2017 balandžio mėn. 7 d.

Agrovizija 2017

2017 sausio mėn. 23 d.

Siūlome darbą vadybininkui

2016 balandžio mėn. 25 d.

Perkame salyklinius miežius

2016 balandžio mėn. 21 d.

ANFISCO trąšos

2015 liepos mėn. 13 d.

Medžio pjuvenų briketai

2014 birželio mėn. 4 d.

DR GREEN Naujos kokybės trąšos!

2012 liepos mėn. 3 d.

Agrovizijoje 2012

2012 balandžio mėn. 2 d.

Parodoje "Ką pasėsi ...2012"

2012 kovo mėn. 11 d.

Humatinės "Green OK" trąšos


Paskutiniai straipsniai

2013 sausio mėn. 1 d.

Landini traktoriai

2012 gruodžio mėn. 29 d.

Humusinės medžiagos ir jų reikšmė

2011 spalio mėn. 20 d.

GRŪDŲ KOKYBĖS RODIKLIŲ REIKALAVIMAI

Apie įmonę

agro072.JPGUAB "Joniškio agrochemija" - privataus lietuviškio kapitalo, žemės ūkio sektoriaus įmonė sėkmingai veikianti trąšų, pesticidų, žemės ūkio technikos ir kitų prekių tiekimo bei grūdų supirkimo srityse. Platus paslaugų spektras leidžia patenkinti įvairiausių klientų poreikį nuo smulkiausių žemdirbių iki stambiųjų ūkininkų bei žemės ūkio bendrovių. Daugelis mūsų darbuotojų buvo ir yra tokie patys žemdirbiai kaip ir mūsų klientai, todėl mes suprantame sudėtingą ūkininkų padėtį, o sukaupta patirtis, žinios ir kvalifikacija leidžia rasti optimaliausius problemų sprendimo variantus.

Įmonės tikslai: plėsti savo tinklą ir užimamos rinkos dalį,  visapusiškai, efektyviai bei kokybiškai aptarnaujant klientus - nuo smulkiausiųjų žemdirbių iki stabiųjų ūkininkų bei žemės ūkio bendrovių.

Istorija - Dabartinės įmonės pradžia - 1980 m. sausio 2d. Joniškio miesto pakraštyje įkurtas Joniškio rajono gamybinis agrocheminio žemės ūkio aptarnavimo susivienijimas. 1990 m. šis susivienijimas buvo pavadintas Valstybine firma "Joniškio agrochemija". Vėliau įmonės pavadinimas keitėsi dar keletą kartų. Šiuo metu mes - uždaroji akcinė bendrovė "Joniškio agrochemija".

Pradėjusi nuo dviejų mineralinių trąšų sandėlių, vėliau įmonė išsiplėtė. Tuo metu didžiulė įmonės technikos bazė buvo plačiai naudojama kolūkių ir tarybinių ūkių laukų tręšimui organinėmis ir mineralinėmis trąšomis, o "Joniškio agrochemija" buvo pagrindinė ir vienintelė rajono įmonė aprūpinanti Joniškio krašto žemdirbius trąšomis. 

Veikla -  Sunkiu permainų laikotarpiu, kai daugelis kiekviename rajone buvusių "agrochemijų" bankrutavo, "Joniškio agrochemija" išliko, toliau sėkmingai konkuravo su naujai besikuriančiomis tos pačios srities įmonėmis. Išplėsta prekyba pesticidais, trąšų importas iš Baltarusijos. Žiemos sezonu imta prekiauti akmens anglimis ir durpių briketais. Įstojus į Euroops Sąjungą ir "atsivėrus sienoms" vis daugiau bendraujame su Latvijos ūkininkais ir bendrovėmis. Superkami bei į trąšas ir kitą produkciją keičiami - grūdai, rapsai. Pastatyti nauji  grūdų sandėliai bei metalinės grūdų talpos.  Teikiame grūdų priėmimo, valymo, džiovinimo, saugojimo paslaugas kitoms įmonėms.

Nuo 2005 m. pradėjome prekiauti baltarusiškais traktoriais, frontaliniais krautuvais kita žemės ūkio technika. O nuo 2009 m. esame oficialūs italų firmos gaminančios LANDINI traktorius atstovai Lietuvoje. Visai parduodamai technikai suteikiame pilną garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.  Glaudžiai bendraujame su žemės ūkio technikos atsarginėmis dalimis ir kuru prekiaujančia "Skaisčio" ŽŪB, todėl ūkininkai, už pristatytus grūdus gali įsigyti ne tik mūsų siūlomos produkcijos, bet ir atsarginių dalių bei dyzelinio kuro.

Plečiantis įmonei 2005 m.buvo įkurtas UAB "Joniškio agrochemija" padalinys Pilviškiuose, Vilkaviškio raj. sėkmingai prekiaujantis net tik trąšomis, pesticidais, bet ir durpių briketais bei akmens anglimis.

Nuo 2011 m. birželio mėn. prekiaujame šienainio, siloso, šiaudų gamyboje reikalingomis plėvelėmis, tinkleliais ir kitomis medžiagomis, plėvelėmis durpynams, prekių pakavimo plėvelėmis. Šias prekes pristatome klientams visoje Lietuvoje.  

UAB "Joniškio agrochemija" - įmonė padedanti augti Jūsų derliui, Jums ir auganti kartu su Jumis.