Standartiniai mulčeriai

TIGRE

[ 2.1 - 3.0m ] Itin tvirtas mulčeris, pritaikytas dirbti sunkiomis sąlygomis. Pajėgus smulkinti tiek žolę, tiek ir masyvius krūmynus.

TIGRE - tai daugiafunkcinis itin tvirtas mulčeris skirtas smulkinti žolę, krumynus, kukuruzų stiebus ir įvairius bruzgynus. Tvirtas rotorius ir masyvūs peiliai leidžia smulkint iki 12cm storio augalus.

Labai didelį patvarumą priduoda dvigubas mašinos rėmas. Jo dėka mašina tampa ypatingai kieta, nesideformuoja, nesilanksto, o pakelti akmenys atsitrankė į šį dvigubą rėmą padaro minimalios žalos lyginant su mašinomis turinčiomis tik viengubą rėmą. Dvi eilės atmušimo peilių garantuoja optimalią smulkinimo kokybę net ir sudėtingomis sąlygomis.

Mulčerio prikabinimas nėra fiksuotas, t.y. galima reguliuoti jos išsikišimą į traktoriaus šona. Rankinis arba hidraulinis reguliavimas.

Gaminant šį mulčerį, kaip ir visą MASCHIO produkciją, visi virinimo darbai atliekami roboto, tuo užtikrinant kad siūlė visur yra vienoda ir pašalinant bet kokią broko tikimybę. Rotorius yra elektroniškai subalansuotas, o jį suka itin patvariu dantytų diržų eilė. Naudojami aukštos kokybės guoliai.

Mulčeris yra su atidaromu galiniu dangčiu. Tai pagelbėja ne tik priežiūrai , t.y. lengvesniam peiliukų keitimui, bet ir didesniam darbo našumui, kai to prireikia. Esant itin aukštai žolei, galima dirbti atsidarius dangtį. Tada žolė išmetama tiesiai pro galinį dangtį, tuo pagreitinant darbą.

Tigre mulčeriai jau standartiškai komplektuojami su priekinėmis saugumo lapkutėmis bei volu iš galo su reguliuojamu aukščiu.

Žemiau pateikiame vaizdo įrašą demonstruojantį šio mulčerio galimybes.