Šlaitiniai mulčeriai

Giraffona

GIRAFFONA – labai profesionali mašina (Heavy Duty), sukurta labai sunkiam ir pastoviam darbui. Itin stiprus rotorius ir speciali tarkavimo kamera padaro šį modelį idealiu neprižiūrimų apžėlusių krantų priežiūrai, genėjimo likučių smulkinimui ir t.t.

GIRAFFONA – profesionaliausias šlaitinis mulčeris, sukurtas profesionaliam naudojimui su didelio galingumo traktoriumi. Idealus neprižiūrimų apžėlusių krantų priežiūrai, genėjimo likučių smulkinimui bei naudojimui kaip įprastą mulčerį. Vertinamas dėl savo:

  • ypatingo tvirtumo
  • gebėjimo smulkinti beveik nviską
  • darbo našumo

Gaminant šį mulčerį, kaip ir visą MASCHIO produkciją, visi virinimo darbai atliekami roboto, tuo užtikrinant kad siūlė visur yra vienoda ir pašalinant bet kokią broko tikimybę. Rotorius yra elektroniškai subalansuotas, o jį suka itin patvariu dantytų diržų eilė. Naudojami aukštos kokybės guoliai.

Visi MASCHIO šlaitiniai mulčeriai gaminami su atidaromu galiniu dangčiu. Tai pagelbėja ne tik priežiūrai , t.y. lengvesniam peiliukų keitimui, bet ir didesniam darbo našumui, kai to prireikia. Esant itin aukštai žolei, galima dirbti atsidarius dangtį. Tada žolė išmetama tiesiai pro galinį dangtį, tuo pagreitinant darbą.

GIRAFFONA turi dvigubą rėma, todėl konstrukcija yra itin tvirta. Turi spyruoklinę apsauga nuo kliūčių sutiktų kelyje. Standartiškai komplektuojami su priekinėmis saugumo lapkutėmis, šoninėmis slidėmis bei volu iš galo su reguliuojamu aukščiu.

Žemiau pateikiame vaizdo įrašą demonstruojantį šio mulčerio galimybes.